ICTS Güvenlik Hizmetleri ile Sürdürülebilir Güvenliği Keşfedin

Hakkımızda

ICTS Global Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

ICTS (International Consultants on Targeted Security) 1982 yılında, iş adamlarının ve profesyonel güvenlik uzmanlarının da içerisinde bulunduğu seçkin bir grup tarafından hayata geçirilmiştir. Elektronik güvenlik proje tasarımı, danışmanlık hizmetleri ve genel güvenlik konularında faaliyetlerimizi sürdüren ICTS, özellikle havacılık sektöründe başarılarıyla büyümüş ve uluslararası bir hale gelmiştir.

Yüksek kaliteli çözümler için optimum güvenlik formüllerini hayata geçiren ICTS, teknolojiyi ve insanı en doğru şekilde kullanmanızı amaçlar. Algılama, önleme ve müdahale etme aşamalarında kurgulanan senaryonun kusursuzlaştırılmasını amaçlayan ICTS, 5 temel elemente ayırdığı güvenlik sistemi entegrasyonunu, işletmenin faaliyet alanları ile uyumlu hale getirir.

Temel hedefimiz, kişi ve kuruluşlarınıza, terörizm, hırsızlık, mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suistimali gibi güvenliğinize tehdit oluşturan ve giderek artarak çeşitlenen risklere karşı mücadelede yardımcı olmaktır. 

“İnsan hayatı, ürün kalitesi, iş girdileri ve işletmenin bilgileri, her zamankinden daha da değerli durumdadır. Güvenlik mühendisliği, maliyet ve fayda ilkelerini bir araya getirerek, işletmelerin değerini belirler ve güvenli bir ortam yaratır.”
20
+
Yıl Faaliyet
100
+
Denetim Lokasyonu
200
+
Mühendislik Projesi
2000
+
Yıllık Rapor

 

ICTS Global Faaliyetleri

Uzaktan Denetim
Hizmeti

Denetim hizmeti, canlı kamera görüntüleri ve ses kayıtları ile olumsuzlukları tespit edilebilir hale getirir.

Güvenlik Mühendisliği

Maliyet-Fayda ilkesine dönük, insan faktörünün kullanacağı en etkin teknik sistem tasarlanır.

Eğitim Hizmetleri

Yetkilendirilmiş Yükümlü Satıcı Statüsü (YYS) eğitimlerini de içerisine alan geniş bir yelpazede güvenlik eğitimleri verir.

VIP Güvenlik

Üst düzey yöneticiler, aileler ya da kurum ve şirketler için risk analizi ve tespiti yapar. Güvenlik hizmeti sunar.

Sürekli Güvenlik
Danışmanlığı

Güvenlik senaryoları, prosedürler, simulasyonlar, driller ve denetimler ile sürdürülebilir ve ölçülebilir bir hale getirilir.

You can contact with us and get information about our unique solution for your industry
Contact