ICTS Hakkında

ICTS (International Consultants on Targeted Security), 1982 yılında, iş adamları ve profesyonel güvenlik uzmanlarından oluşan seçkin bir grup tarafından, özel bir güvenlik şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, ICTS sürekli büyüyerek havacılık ve genel güvenlik konularında, elektronik güvenlik proje tasarımı, danışmanlık hizmetleri veren önde gelen şirketlerden biri haline gelmiştir.

ICTS Türkiye ofisi 1996 yılında, yabancı sermayeli bir şirket olarak kurulmuş olup, günümüzde 70 ten fazla kurum ve kuruluşa danışmanlık hizmet vermektedir.

Temel hedefimiz, kişi ve kuruluşlara, terörizm, hırsızlık (bu konudaki çalışmalarımız mağazaları, marketleri, alış veriş merkezlerini, vb. alanları da kapsamaktadır), mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suistimali gibi, güvenliklerine tehdit oluşturan ve giderek artan ve çeşitlenen pek çok tehdide karşı mücadelede yardımcı olmaktır.

Gelişen ve daha fazla hizmet ile profesyonellik talep eden global pazarda daha rekabetçi olmak amacı ile Şubat 2010'da ICTS Türkiye ofisi, dünyada 2012 rakamları ile 300,000 eleman çalıştıran ve €7 Milyar ciro yapan İsveçli Securitas tarafından satın alınmıştır.

Securitas Group: http://www.securitas.com